KREISEL plytelių klijai

Author

BAUKLEBER 101 Statybiniai plytelių klijai Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui. Tinka vidaus darbams.  Paskirtis Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, klijavimui gyvenamuosiose patalpose ant tvirtų, nesideformuojančių pagrindų pastatų viduje. Klijavimui tinkantys pagrindai tai: įprastiniai betonai, […]

KREISEL plytelių klijai

BAUKLEBER 101 Statybiniai plytelių klijai Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui. Tinka vidaus darbams.  Paskirtis Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, klijavimui gyvenamuosiose patalpose ant tvirtų, nesideformuojančių pagrindų pastatų viduje. Klijavimui tinkantys pagrindai tai: įprastiniai betonai, […]

KREISEL plytelių klijai

Author

BAUKLEBER 101 Statybiniai plytelių klijai Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui. Tinka vidaus darbams.  Paskirtis Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, klijavimui gyvenamuosiose patalpose...

BAUKLEBER 101

Statybiniai plytelių klijai
Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui. Tinka vidaus darbams.
 Paskirtis
Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, klijavimui gyvenamuosiose patalpose ant tvirtų, nesideformuojančių pagrindų pastatų viduje. Klijavimui tinkantys pagrindai tai: įprastiniai betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, cementiniai grindų išlyginamieji mišiniai. Šių klijų negalima tepti ant anhidridinių, o taip pat cementinių ir anhidridinių išlyginamųjų mišinių naudojamų šildomoms grindims, gipso tinkų ir gipskartonio plokščių.

FLIESENFEST 112

Statybiniai plytelių klijai
 Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui, pasižymi gera adhezija. Tinka vidaus darbams ant tvirtų ir nereiklių paviršių.
Paskirtis
Tinka keraminėms, dirbtinio akmens masės plytelėms klijuoti ant mūro, tinko ar betono. Klijavimui tinkantys pagrindai tai: įprastiniai betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, cementiniai grindų išlyginamieji mišiniai. Šių klijų negalima tepti ant anhidridinių, o taip pat cementinių ir anhidridinių išlyginamųjų mišinių naudojamų šildomoms grindims, gipso tinkų ir gipskartonio plokščių.

MULTI 102

Klijai plytelėms ir plokštėms
Plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui.
 Paskirtis
Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, kurių įmirkis > 3% (glazūra ir terakota), natūralaus ir dirbtinio akmens masės plytelėms klijuoti ant tvirtų, nesideformuojančių, pagrindų pastatų viduje bei klijuojant šalčiui atsparias plyteles, pastatų išorėje, tokiose vietose, kurioms negresia žymi paviršiaus deformacija dėl temperatūros pokyčių. Klijavimui tinkantys pagrindai tai: įprastinsis betonas, lengvas betonas ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, gipso tinkai ir cementiniai grindų išlyginamieji mišiniai. Šių klijų netepti ant anhidridinių grindų išlyginamųjų mišinių, bei, o taip pat ant cementinių ir anhidridinių išlyginamųjų mišinių naudojamų šildomoms grindims.

SUPER MULTI 103

Universalūs klijai. Tinka šildančiom grindims.
Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Greitai gaunamas pirminis atsparumas.
Paskirtis
Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, kuriu įmirkis > 0,5% (glazūruotos, klinkerio ir terakotos), klijavimui ant tvirtų paviršių pastatų viduje bei, jeigu klijuojamos šalčiui atsparios plytelės, pastatų išorėje, tokiose vietose, kurioms negresia žymus pagrindo deformacija dėl temperatūros pokyčių. Tinka akmens masės plytelėms klijuoti gyvenamųjų patalpų viduje. Klijavimui tinkantys pagrindai: įprastiniai betonai, lengvieji betonai ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, kalkiniai tinkai, gipso tinkai, gipso kartono ir gipso-pluošto plokštės, cementiniai ir anhidritiniai grindų išlyginamieji mišiniai, šildomos grindys.

ELASTI MULTI (FLEXIBER FLIESENKLEBER) 104

Elastingi plytelių klijai
Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, tepama plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Labai elastingi ir gerai sukimba, tinka įvairiapusiam naudojimui.
 Paskirtis
Skirti visų rūšių keraminių sienų ir grindų plytelių (glazūruotų, klinkerio, terakotos ir iš akmens masės) klijavimui. Naudojami didelių matmenų plytelių klijavimui ant tvirtų, ir ant linkusių deformuotis pagrindų pastatų viduje, o jeigu naudojamos šalčiui atsparios plytelės, tinka naudoti pastatų išorėje. Galima naudoti terasose bei balkonuose (kurių nuolydis >2%). Gali būti naudojami natūralaus akmens plytelėms (išskyrus marmurą) klijavimui, prieš tai patikrinus, ar po kontakto su klijais nepasikeis akmens spalva. Klijavimui tinkantys paviršiai: įprastiniai betonai, lengvieji betonai ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, kalkiniai tinkai, gipso tinkai, gipskartonio ir gipso pluošto plokštės, cementiniai ir anhidridiniai grindų išlyginamieji mišiniai, šildomos grindys, senų plytelių paviršiai, vidiniai asfaltuoti paviršiai, drožlių plokštės sienoms, hidroizoliacinėmis masėmis dengti paviršiai.

KREISEL AM 105

Klijai akmens masės plytelėms
Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, skirta tepti plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Labai elastingi ir gerai sukimba su paviršiumi.
 Paskirtis
Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, kurių įmirkis < 0,5% (ypač porcelianinės akmens masės), klijavimui ant tvirtų ir linkusių deformuotis pagrindų pastatų viduje bei, jeigu klijuojamos šalčiui atsparios plytelės, pastatų išorėje. Galima naudoti terasose ir balkonuose (kurių nuolydis >2%). Gali būti taip pat naudojami kitų rūšių plytelėms (glazūruotoms, terakotos, klinkerio) klijuoti. Klijavimui tinkami pagrindai: įprastiniai betonai, lengvieji betonai ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, kalkiniai tinkai, gipso tinkai, gipso kartono ir gipso pluošto plokštės, cementiniai ir anhidridiniai grindų išlyginamieji mišiniai, šildomos grindys, senų plytelių paviršiai, vidiniai asfaltuoti paviršiai, drožlių plokštės sienoms, hidroizoliacinėmis masėmis dengti paviršiai.

NATURSTEINKLEBER 108

Balti klijai natūraliam akmeniui
Natūralaus akmens plytelių ir didelių matmenų plokščių bei keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa balta, vientisa klijuojavimo mase. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Dėl sudėtyje esančio kalcio karbonato bei kitų specialių priedų, klijai turi cheminių savybių, kurios neleidžia akmens spalvai pakisti bei pūslelėms atsirasti. Labai elastingi ir gerai sukimba, tinka įvairiapusiam naudojimui.
 Paskirtis
Skirti mažų ir didelių matmenų natūralaus akmens (marmuro, smiltainio, granito, kalcio ir pan.) plytelių ir plokščių klijavimui ant tvirtų ir linkusių deformuotis, pagrindų pastatų viduje ir išorėje. Tinka naudoti terasose ir balkonuose (kurių nuolydis yra >2%). Gali būti naudojami ir visų kitų rūšių keraminėms plytelėms, (glazūruotoms, terakotos, klinkerio, akmens masės, taip pat ir didelio formato) klijavimui. Tinkantys pagrindai: įprastiniai betonai, lengvieji betonai ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai bei kiti atitinkamo atsparumo tinkai, tvirtai pritvirtintos gipso kartono ir gipso pluošto plokštės, cementiniai ir anhidridiniai grindų išlyginamieji mišiniai bei pagrindai šildomos grindys, seni plyteliai, vidiniai asfaltuoti paviršiai, drožlių plokštės, hidroizoliacinėmis masėmis dengti paviršiai.

SCHNELL-FIX (KREISEL GK) 106

Greitai kietėjantys plytelių klijai
Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojvimo mase, skirta tepti plonu sluoksniu. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Kreisel Extra greitai kietėjantys klijai, todėl jau po 3-4 val. nuo plytelių klijavimo galima glaistyti tarpus.
Paskirtis
Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių, kuriu įgeriamumas > 3% (glazūruotos ir terakotos), klijavimui ant tvirtų, nesideformuojančių, gerai sukimbančių pagrindų pastatų viduje bei, jeigu klijuojamos šalčiui atsparios plytelės, pastatų išorėje, tokiose vietose, kurioms negresia žymi pagrindo deformacija dėl temperatūros pokyčių. Gali būti naudojami plytelėms, kurių įmirkis <3% (pvz., akmens masės), kliavimui patalpų viduje. Klijavimui tinkantys pagrindai: įprastiniai betonai, lengvieji betonai ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, cementiniai grindų išlyginamieji. Nenaudoti ant anhidridinių grindų išlyginamųjų mišinių, šildomų grindų bei akmens masės plytelėms pastatų išorėje klijuoti.

MAXI MULTI 107

Vidutinio storio plytelių klijai
Keraminių plytelių klijai pagaminti mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Sumaišyti su vandeniu, tampa vientisa klijuojančia mase, skirta tepti nuo 4 iki 20 mm sluoksniu. Jeigu reikia, galima praskiesti iki minkštos ar pusiau skystos konsistencijos, kuri palengvina sluoksnio išlyginimą ir garantuoja pilną klijų ir plytelių susilietimą. Sukietėję yra atsparūs vandeniui ir šalčiui. Gerai sukimba, elastingi. Galima tuo pačiu metu klijuoti plyteles ir lyginti paviršiaus nelygumus.
Paskirtis
Skirti visų rūšių keraminių grindų plytelių (klinkerio, terakotos ir akmens masės) klijavimui. Naudojami didelių matmenų plytelių klijavimui. Galima klijuoti ant tvirtų ir linkusių deformuotis, gerai arba silpnai sukimbančių pagrindų pastatų viduje, o jeigu klijuojamos šalčiui atsparios plytelės, pastatų išorėje. Gali būti naudojami didelių natūralaus akmens plytelių (išskyrus marmurą) klijavimui, patikrinus, ar po kontakto su klijais nepasikeis akmens spalva. Klijavimui tinkantys pagrindai: įprastiniai betonai, cementiniai ir anhidridiniai grindų išlyginamieji mišiniai, šildomos grindys, elastingos grindų dangos, seni keraminiai plyteliai, vidiniai asfalto sluoksniai, paviršiai, padengti hidroizoliacinėmis medžiagomis. Mišinį galima praskiesti iki pusiau skystos konsistencijos, todėl nebereikia papildomai klijais tepti vidinės plytelių pusės: klijai ir plytelės pilnai susiliečia ir po klojama danga nelieka oro tarpų.

MULTILEP-F 109

Daugiafunkciniai dispersiniai klijai
Daugiafunkciniai dispersiniai klijai skirti tepti plonu sluoksniu. Paruošti naudojimui, tirštos pastos pavidalo. Pagaminti sintetinės dispersijos pagrindu su mineraliniais užpildais bei kokybę gerinančiais priedais. Labai elastingi ir gerai sukimba su pagrindu.
 Paskirtis
Skirti keraminių sienų ir grindų plytelių klijavimui, o taip pat plastikinių plytelių klijavimui ant tvirtų ir deformuotis linkusių pagrindų. Klijavimui tinkantys pagrindai: įprastiniai betonai, lengvieji betonai ir akytieji betonai, cemento ir cemento-kalkiniai tinkai, kalkiniai tinkai, gipso tinkai, tvirtai pritvirtintos gipso kartono ir gipso-pluošto plokštės, OSB ir drožlių plokštės, cementiniai ir anhidridiniai grindų išlyginamieji mišiniai, „sausi“ grindų pagrindai, seni plyteliai pastatų viduje ir pan. Klijai taip pat tinka izoliacinių ir dekoratyvinių (pvz., kamštinių ) plokščių klijavimui. Su portlandcemenčio priedu klijai gali būti naudojami pastatų išorėje bei vietose, kurios yra ištisai užliejamos vandeniu, pvz., baseinuose.

KLINKER KLEBEMÖRTEL 116

Klinkerinių plytelių klijai
Klinkerinių plytelių klijai klijavimui ant fasado sudėtinėse termoizoliacinėse sistemose, taip pat specialių termoizoliacinių fasadinių plokščių (specialiai išfrezuotos plokštės paviršius), skirtų naudoti su klinkerine plytelių apdaila, klijavimui ant atvirų mineralinių pagrindų.
Paskirtis
Šie klijai skirti specialių termoizoliacinių plokščių priklijavimui prie pagrindo, taip pat klinkerinių plytelių klijavimui prie termoizoliacinių plokščių BE ARMAVIMO SLUOKSNIO. Tai speciali vokiška technologija, kuomet naudojamos kietesnės nei įprasta termoizoliacinės plokštės su specialiu paviršiaus išfrezavimu. Taip pat tinka klinkerinių plytelių klijavimui ant armavimo sluoksnio. (Pagal technologiją, armavimo metu naudojami 2 tinkleliai (165 g/m2) viename armavimo sluoksnyje (arba 1 tinklelis 200 g/m2) smeigiuojant per atliktą armavimo sluoksnį jam neišdžiuvus. Plokščių smeigiavimas prieš armavimą neatliekamas).
 

Fill the forms to signup