KREISEL hidroizoliaciniai mišiniai

Author

DICHTUNGSSCHLAMME 809 Hidroizoliacinis mišinys Vienakomponentis sandarinimo mišinys pagamintas mineralinių ir organinių jungiančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifi kuojančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa, lengvai klojama ir gerai su pagrindu sukimbančia mase.  Paskirtis Skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti nuo ir naudojamas apsaugoti nuo drėgmės: rūsius (hermetizuojant sienų išorę), grindis (nuo telkšančio vandens), baseinų sandarinimui […]

KREISEL hidroizoliaciniai mišiniai

DICHTUNGSSCHLAMME 809 Hidroizoliacinis mišinys Vienakomponentis sandarinimo mišinys pagamintas mineralinių ir organinių jungiančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifi kuojančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa, lengvai klojama ir gerai su pagrindu sukimbančia mase.  Paskirtis Skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti nuo ir naudojamas apsaugoti nuo drėgmės: rūsius (hermetizuojant sienų išorę), grindis (nuo telkšančio vandens), baseinų sandarinimui […]

KREISEL hidroizoliaciniai mišiniai

Author

DICHTUNGSSCHLAMME 809 Hidroizoliacinis mišinys Vienakomponentis sandarinimo mišinys pagamintas mineralinių ir organinių jungiančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifi kuojančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa, lengvai klojama ir gerai su pagrindu sukimbančia mase.  Paskirtis Skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti nuo ir...

DICHTUNGSSCHLAMME 809

Hidroizoliacinis mišinys
Vienakomponentis sandarinimo mišinys pagamintas mineralinių ir organinių jungiančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifi kuojančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa, lengvai klojama ir gerai su pagrindu sukimbančia mase.
 Paskirtis
Skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti nuo ir naudojamas apsaugoti nuo drėgmės: rūsius (hermetizuojant sienų išorę), grindis (nuo telkšančio vandens), baseinų sandarinimui (sienas hermetizuojant iš vidaus). Sandarina vandens talpas iki 5 m gylio. Naudojamas vidaus ir išorės darbams.

DICHTUNGSSCHLAMME 810

Hidroizoliacinis mišinys
Vienakomponentis sandarinimo mišinys pagamintas mineralinių ir organinių jungiančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifikuojančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa, lengvai klojama ir gerai su pagrindu sukimbančia mase. Išdžiūvęs palieka besiūlę garų, spaudiminio ir nespaudiminio vandens hidroizoliaciją, (priklausomai nuo sluoksnių kiekio ir storio). Atsparus baseino, vandentiekio bei karšto vandens poveikiui. Pralaidus vandens garams. Tinka vidaus ir išorės darbams. Galima naudoti ant sauso ir drėgno paviršiaus.
 Paskirtis
Tinka naudoti visose padidinto drėgnumo patalpose (pirtyse, dušo kabinose ir pan.), vidinių ir išorinių baseinų ir vandens talpų sandarinimui, rūsių ir pamatų sienų hidroizoliacijai iš išorės. Sutvirtinus stiklo pluošto armavimo tinkleliu, gali būti naudojamas balkonų ir terasų hidroizoliacijai. Tinka sandarinti mineralinius paviršius su nedidesniais nei 0,4 mm įplyšimais. Pagrindai, kuriuos galima dengti šiuo mišiniu: įprastiniai betonai, keraminiai, silikatiniai, lengvojo ar akytojo betono mūrai, cementinės liejamosios grindys, cemento ir cemento – kalkiniai tinkai. Tinka hidroizoliuoti cokolinei pastato daliai šiltinimo sistemoje: klijuojant EPS, XPS-R plokštes ant mineralinių pagrindų bei įplukdant hidroizoliaciniame skiedinyje armavimo tinklelį.

FOLBIT 800

Izoliacinė masė
Vienalytė, paruošta naudojimui sandarinimo masė pagaminta sintetinių dervų dispersijos pagrindu. Be tirpiklių. Išdžiūvusi palieka atsparų vandeniui, besiūlį izoliacinį sluoksnį, kuris pasižymi elastingumu, gerai sukimba ir dengia plyšius. Tinka vidaus darbams.
 Paskirtis
Skirta sandarinti pagrindus, prieš klojant keramines plyteles. Naudojama vonių, dušo kabinų, skalbyklų, virtuvių sienų ir grindų sandarinimui, ypač padidinto drėgnumo dalyse. Pagrindai, kuriuos galima dengi FOLBIT 800: įprastiniai betonai, keraminiai, silikatiniai, lengvojo ar akytojo betono mūrai, cemento ir cemento – kalkių tinkai, gipso tinkai (kurių drėgmė yra <1%), gipskartonio ir bei drožlių plokštės, tradicinės ir šildomos cementinės liejamosios grindų dangos, tradicinės ir šildomos anhidridinės liejamosios grindų dangos (kurių drėgmė yra <0,5%), grindų išlyginamieji mišiniai, o taip pat keraminių plytelių sluoksniai.

FOLBIT BOX 801

Rinkinys hidroizoliacijai
Medžiagų, reikalingų hidroizoliacijai drėgnose (arba laikinai drėgnose) patalpose, tokiose kaip vonios, dušo kabinos, tualetai ir virtuvės, įrengti rinkinys. Jo pagrindiniu elementu yra paruošta naudojimui sandarinimo masė FOLBIT 800. Ji skirta besiūlei izoliacijai prieš keraminių plytelių klojimą. Labai elastinga, gerai sukimbanti ir galinti užpildyti iki 2,5 mm. storio plyšius. Tam, kad izoliacija būtų vientisa ir nepralaidi tokiose vietose kaip kampai tarp sienų ir grindų, deformacinės siūlės, vamzdžių praėjimo vietos reikia naudoti kitus rinkinyje esančius elementus, tai yra sandarinimo juostą ir sandarinimo briaunas. Norėdami ant izoliuoto pagrindo kloti keramines plyteles, naudokite elastinį klijavimo mišinį.
Parametrai

Sudėtis: akrilinė dispersija, užpildai, priedai

Tūrio tankis: apie 1,35 g/cm3

Sukibimas su betonu: _>1,2 MPa

Atsparumas tempimui: _>0,23 Mpa

FOLBIT BOX rinkinio sudėtis:
• izoliacinė masė FOLBIT 4 kg
• sandarinimo juosta 7 mb
• sandarinimo briaunos 2 vnt.

 

AQUASTOP 820

Elastinis hidroizoliacinis mišinys
Dvikomponentis elastingas hidroizoliacinis mišinys, pagamintas polimerų dispersijos (sudėtinė dalis B) ir cemento su užpildais ir modifikatoriais (sudėtinė dalis A) pagrindu. Mišinys yra labai atsparus spaudiminiam vandeniui, puikiai dengia įtrūkimus ir plyšius, kurių plotis siekia iki 1,5 mm. Saugo betoną ir armuojančias konstrukcijas nuo korozijos, sukeltos sieros, chloro ir anglies dioksido junginių. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Skirtas požeminių pastato dalių (rūsių, pamatų), atraminių sienų ir betoninių elementų, turinčių sąlytį su gruntiniais vandenimis, bei baseinų ir vandens talpų hidroizoliacijai. Tinka balkonų ir terasų hidroizoliacijai, jeigu kartu yra naudojamas stiklo pluošto audinys. Juo gali būti dengiami betoniniai paviršiai, cementinės liejamosios grindys, mūrai, cemento ir kalkių-cemento tinkai. Tinka šlapių, veikiamų įvairaus intensyvumo drėgmės, patalpų gyvenamuosiuose ir pramoniniuose pastatuose hidroizoliacijai. Gali būti naudojamas voniose, dušo kabinose, pirtyse, kasdien plaunamose patalpose, virtuvėse ir pramoninėse skalbyklose.
 

Fill the forms to signup