KREISEL gipso mišiniai ir glaistai

Author

GIPS 651 Mašininis gipsinis tinkas Tinkavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų, gesintų kalkių ir skiedinio savybes pagerinančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa mase.   Sąnaudos – 1 kg/m2   1 mm sluoksniui  Paskirtis Skirtas mechaniniam vienasluoksniam vidinių gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų sienų tinkavimui. Naudojamas patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė darbo metu neviršija […]

KREISEL gipso mišiniai ir glaistai

GIPS 651 Mašininis gipsinis tinkas Tinkavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų, gesintų kalkių ir skiedinio savybes pagerinančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa mase.   Sąnaudos – 1 kg/m2   1 mm sluoksniui  Paskirtis Skirtas mechaniniam vienasluoksniam vidinių gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų sienų tinkavimui. Naudojamas patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė darbo metu neviršija […]

KREISEL gipso mišiniai ir glaistai

Author

GIPS 651 Mašininis gipsinis tinkas Tinkavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų, gesintų kalkių ir skiedinio savybes pagerinančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa mase.   Sąnaudos – 1 kg/m2   1 mm sluoksniui  Paskirtis Skirtas mechaniniam vienasluoksniam vidinių gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų sienų...

GIPS 651

Mašininis gipsinis tinkas

Tinkavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų, gesintų kalkių ir skiedinio savybes pagerinančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa mase.

 

Sąnaudos – 1 kg/m2   1 mm sluoksniui

 Paskirtis
Skirtas mechaniniam vienasluoksniam vidinių gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties pastatų sienų tinkavimui. Naudojamas patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė darbo metu neviršija 70%. Tinkami pagrindai: įprastinis ir akytasis betonas, sienos išmūrytos iš keraminių plytų ir blokų, bei silikatinių blokelių ar plytų.

GIPS 651 L

Lengvas našininis gipsinis tinkas

Tinkavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų, gesintų kalkių ir specialių lengvų modifikuojančių pridų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu tampa vientisa tinkavimo mase.

 

Sąnaudos – 0,8 kg/m2   1 mm sluoksniui

 Paskirtis
Skirtas mechaniniam vienasluoksniam gyvenamųjų ar visuomeninės paskirties pastatų vidinių sienų tinkavimui. Naudojamas patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė darbo metu neviršija 70%. Tinkami pagrindai: įprastinis ir akytasis betonas, sienos išmūrytos iš keraminių plytų ir blokų, bei silikatinių blokelių ar plytų. Jis yra maždaug 30% našesnis už tradicinius gipso tinkus.

GIPS 680

Gipsinis klijavimo mišinys gipso kartono plokštėms
Gipsinis montažinis klijavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų ir modifikuojančiųjų priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa pastos konsistencijos, lengvai tepama ir greitai stingstančia mase. Gerai sukimba kaip su pagrindu, taip ir su gipskartonio plokštėmis bei su kitomis medžiagomis.
 Paskirtis
Naudojamas gipskartonio plokščių tvirtinimui prie sienų. Tinka kitų gipso elementų bei kietų plokščių iš izoliacinių medžiagų tvirtinimui prie sienų pastatų viduje. Gali būti naudojamas vidinių sienų iš gipso plokščių (pvz., PRO-MONTA) statybai. Labai gerai sukimba su gipsiniais, plytų ir keraminių blokų, silikatinių blokelių, įprastinio ir akytojo betono paviršiais patalpų viduje.

GIPSO GLAISTAS 601

Baltas glaistas
Baltas išlyginamasis gipso glaistas pagamintas mineralinių komponentų, užpildų ir modifikatorių pagrindu. Tinkamas naudoti kaip baigiamasis, dekoratyvinis ar remonto mišinys. Idealiai išlygina sienas ir lubas prieš jų dažymą. Galima naudoti skylių, plyšių, įtrūkimų užpildymui. Gerai sukimba su pagrindu, lengvai klojamas ir išlyginamas, o kietėdamas nesusitraukia.
Paskirtis
Skirtas sienų ir lubų lyginimui patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė darbo metu neviršija 70%. Naudojamas tokiems pagrindams: betonas, cementinis, cemento – kalkinis, kalkinis, gipsinis tinkas, gipskartonio plokštės ir pan. Nenaudoti metalo, stiklo, plastiko bei drėgniems ir linkusiems deformuotis pagrinams, o taip pat pagrindams nudažytiems kalkiniais arba kreidiniais dažais.

GLAISTAS 602

Baltas cementinis glaistas
Ypatingai baltas išlyginamasis glaistas pagamintas balto cemento, dolomitinių užpildų ir modifikatorių pagrindu. Tinkamas naudoti kaip baigiamasis, dekoratyvinis ar remonto mišinys. Gaunamas idealiai baltas, lygus, sienų ir lubų paviršius, kuriuo deka sumažėja dažų sąnaudos. Galima naudoti plyšių, įtrūkimų užpildymui. Lengvai klojamas ir lyginamas, gerai sukimba su paviršiumi. Tinka sausoms ir labai drėgnoms patalpoms. Skirtas vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Skirtas sienų ir lubų lyginimui. Tinkami pagrindai: betonas, cementinis, cemento – kalkinis, kalkinis, gipsinis tinkas, gipskartonio plokštės ir pan. Nenaudoti ant metalo, stiklo, plastiko bei ant drėgnų ir linkusių deformuotis pagrindų.

GIPSEL PLUS 603

Dispersinis glaistas
Paruošta naudojimui balta išlyginamoji masė pagaminta akrilinės dispersijos, dolomitinių užpildų, modifikuojančių priemaišų pagrindu. Tinkamas naudoti kaip baigiamasis, dekoratyvinis ar remonto mišinys sienų ir lubų išlyginimui. Elastingas, lengvai klojamas, išlyginamas. Gerai sukimba su pagrindu. Leidžia gauti idealiai lygų, sniego baltumo paviršių.
 Paskirtis
Skirtas sienų ir lubų lyginimui sausose bei padidintos drėgmės patalpose. Tinkami pagrindai: cementinis, cemento – kalkinis, kalkinis, gipsinis tinkai, gipskartonio plokštės, mediena bei medienos pakaitalai ir metalas. Nenaudoti ant stiklo, plastiko bei ant drėgnų ir linkusių deformuotis pagrindų.

KALKINIS GLAISTAS 660

Kalkinis glaistas
Smulkiagrūdis tinkavimo mišinys pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir skiedinio savybes gerinančių papildų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa tinkavimo mase, gerai sukimbančia su paviršiumi. Tinka vidaus darbams.
 Paskirtis
Skirtas rankiniam ypatingai plonasluosniam tinkavimui. Tinkami pagrindai: cementinis, cemento – kalkinis tinkas (pvz., TINKAS 501, TINKAS 502L, PUTZ UND MAUERMORTEL 560).

CEMENTO-KALKINIS GLAISTAS 662

Cemento-kalkinis glaistas
Smulkiagrūdis tinkavimo mišinys pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir skiedinio savybes gerinančių papildų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa tinkavimo mase, labai gerai sukimbančia su paviršiumi. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Skirtas rankiniam ypatingai lygiam plonasluosniam tinkavimui. Tinkami pagrindai: cementinis, cemento – kalkinis tinkas (pvz., TINKAS 501, TINKAS 502L, PUTZ UND MAUERMORTEL 560).
 

Fill the forms to signup