KREISEL FUGA glaistai plytelių tarpams

Author

FUGA 701 Glaistas klinkerinių plytelių tarpams Glaistas fasadinių klinkerinių plytelių tarpams užpildyti pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikuojančių priedų bei kalkinio turfo pagrindu. Sumaišius su vandeniu, gaunama plastiška masė, kuri lygiai užglaisto tarpus tarp plytelių. Gerai sukimba su plytelių kraštais, išlaiko spalvos stabilumą, sukietėjęs pasižymi dideliu tvirtumu. Labai atsparus nusitrinimams, šaldymui ir atšildymui bei […]

KREISEL FUGA glaistai plytelių tarpams

FUGA 701 Glaistas klinkerinių plytelių tarpams Glaistas fasadinių klinkerinių plytelių tarpams užpildyti pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikuojančių priedų bei kalkinio turfo pagrindu. Sumaišius su vandeniu, gaunama plastiška masė, kuri lygiai užglaisto tarpus tarp plytelių. Gerai sukimba su plytelių kraštais, išlaiko spalvos stabilumą, sukietėjęs pasižymi dideliu tvirtumu. Labai atsparus nusitrinimams, šaldymui ir atšildymui bei […]

KREISEL FUGA glaistai plytelių tarpams

Author

FUGA 701 Glaistas klinkerinių plytelių tarpams Glaistas fasadinių klinkerinių plytelių tarpams užpildyti pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikuojančių priedų bei kalkinio turfo pagrindu. Sumaišius su vandeniu, gaunama plastiška masė, kuri lygiai užglaisto tarpus tarp plytelių. Gerai sukimba su plytelių kraštais, išlaiko spalvos stabilumą,...

FUGA 701

Glaistas klinkerinių plytelių tarpams
Glaistas fasadinių klinkerinių plytelių tarpams užpildyti pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir modifikuojančių priedų bei kalkinio turfo pagrindu. Sumaišius su vandeniu, gaunama plastiška masė, kuri lygiai užglaisto tarpus tarp plytelių. Gerai sukimba su plytelių kraštais, išlaiko spalvos stabilumą, sukietėjęs pasižymi dideliu tvirtumu. Labai atsparus nusitrinimams, šaldymui ir atšildymui bei vandens poveikiui. Atsparus vandeniui ir šalčiui.
 Paskirtis
Glaistas skirtas klinkerio plytelių ir trinkelių o taip pat keraminių, stiklinių ir betoninių sienų ir grindų plytelių tarpų užpildymui, pastatų viduje ir išorėje. Jo sudėtyje esantis kalkinis turfas sumažina druskų migraciją. Glaistą galima naudoti nuo 5 iki 20 mm pločio tarpams užpildyti.

FUGA Ekspresia 703

Glaistas plytelių tarpams 5-20 mm
Glaistas plytelių tarpams užpildyti pagamintas mineralinių rišančiųjų, mineralinių užpildų ir kokybę gerinančių priedų pagrindu. Specialių modifikatorių pagalba vanduo esantis glaiste ištumiamas į paviršių. Dėl to plytelių tarpai tampa atsparūs nešvarumams. Taip pat glaiste yra specialių priedų, kurie stabdo druskų migraciją. Sumaišius su vandeniu, gaunama plastiška mase, kuri lygiai užglaisto tarpus tarp plytelių, gerai sukimba su plytelių kraštais, sukietėjusi pasižymi dideliu tvirtumu. Sukietėjęs yra atsparus vandeniui ir šalčiui. Sistemos „hydroprotect” dėka, maksimaliai sumažinamas vandens įgeriamumas, todėl vanduo kaupiasi ant jos paviršiaus lašelių pavidalu.
 Paskirtis
Skirtas visų tipų keraminėms sienų ir grindų plytelėms bei plytelėms iš nekeičiančio spalvos natūralaus ir dirbtinio akmens pastatų viduje ir išorėje. Galima naudoti nuo 1 iki 6 mm pločio siūlėms užpildyti. Labai atsparus nusitrinimams, šaldymui ir atšildymui bei vandens poveikiui. Galima naudoti šildomoms grindims.

EPOXI 710

Epoksidinis glaistas plytelių tarpams
Dvikomponentis, plytelių tarpų glaistas, pagamintas epoksidinių dervų pagrindu, tinkantis keraminių bei kitų plytelių klijavimui. Lengvai naudojamas. Be organinių tirpiklių. Kietėja nesusitraukdamas. Sukietėjęs yra atsparus šalčiui ir vandeniui. Labai atsparus nusitrinimams. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Skirtas keraminių plytelių, plokščių, trinkelių iš dekoratyvinės ir statybinės keramikos, akmens masės, klinkerio, betono ir natūralaus akmens klijavimui ir tarpų užpildymui. Galima naudoti ant įvairių pagrindų, tokių kaip: cementiniai grindų išlyginamieji mišiniai, tinkai, betonai, gipskartonio plokštės, metalas, medienos pakaitalų plokštės ir pan. Ypač rekomenduojama naudoti plytelių tarpų užpildymui ant pagrindų, kuriems keliami labai aukšti cheminio ir mechaninio atsparumo reikalavimai, ypač pramoninėje statyboje (pvz., baseinų, pramoninių virtuvių, dušo kabinų, balkonų, vandens valymo įrengimų, skerdyklų, balinimo, galvanizacijos ir odos perdirbimo įmonių ir pan. statyboje)

SILIKOLOR 720

Silikoninis hermetikas
Paruoštas naudojimui patvarus ir elastingas hermetikas pagamintas silikoninių dervų, sintetinio kaučiuko, užpildų ir modifikatorių pagrindu. Lengva naudoti, be organinių tirpiklių. Sukietėjęs atsparus vandeniui ir šalčiui. Labai gerai išlaiko spalvos stabilumą. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Hermetikas skirtas užpildyti siūlėms tarp cementinių, akrilinių, keraminių, stiklinių ir aliuminio elementų. Juo sandarinamos jungiamosios dalys aplink kriaukles, vonias, dušus, bide, dušo kabinas, siūlės tarp keraminių plytelių, deformacinės siūlės patalpos kampuose, vamzdžių ir PVC jungimai, užpildomi įvairūs plyšiai tarp statybinių ir dekoratyvinių elementų. Atsparus pelėsiams ir gali būti naudojamas baseinuose ir labai drėgnose patalpose. Platus spalvų pasirinkimas leidžia pritaikyti hermetoko spalvą prie panaudotų statybinių medžiagų ir atitinka GLAISTO DE-LUX Impresja 700 ir GLAISTO Ekspresja 703 spalvas.

FUGA NANOTHECH 730

Elastingas cementinis glaistas plytelių tarpams, pagamintas naudojant nanotechnologijas

Plytelių tarpų glaistas, pagamintas nanotechnologijų pagrindu. Po sukietėjimo atsparus vandeniui ir šalčiui, puikiai tinka šildomoms grindims. Dėl labai mažo drėgmės įgeriamumo, ant siūlių susidaro taip vadinamas „perlų“ lašelių efektas, jos labai atsparios nešvarumų kaupimuisi, elastingos. Tinka keraminių, dirbtinio ir natūralaus akmens ir kitokių plytelių tarpams glaistyti ant sienų ir grindų. Lengvai naudojamas. Kietėja nesusitraukdamas. Labai atsparus trinčiai. Tinka vidaus ir išorės darbams. Siūlės plotis 1-20mm.

 Paskirtis
Skirtas keraminių, akmens masės, klinkerio, terakotos, betono, dirbtinio ir natūralaus akmens plyelių tarpų užpildymui. Naudotinas sienoms ir grindims, patalpų viduje ir išorėje. Tinka šildomų grindų sistemai. Siūlės plotis 1-20mm.

FUGA SILVER 731

Greitai stingstantis plytelių siūlių glaistas su sidabro nanodalelėmis

Plytelių tarpų glaistas pagamintas nanotechnologijų pagrindu su sidabro nanodalelėmis. Yra atsparus pelėsiams, grybams ir dubliams. Visiškai sukietėjęs yra atsparus šalčiui ir vandeniui. Užglaistytos siūlės pasižymi mažu įgeriamumu su „perlo“ efektu, dideliu atsparumu purvui ir pelesiams, elastingumu ir atsparumu trinčiai. Skirtas visų tipų keraminėms sienų ir grindų plytelėms bei plytelėms iš nekeičiančio spalvos natūralaus ir dirbtinio akmens pastatų viduje ir išorėje. Glaistą galima naudoti nuo 1 iki 20 mm pločio tarpams užpildyti. Yra įvairių spalvų.

Paskirtis

Glaistas skirtas keraminių, terakotos ir natūralaus bei dirbtinio akmens plytelių tarpams glaistymui pastatų viduje ir išorėje. Glaistas naudojamas nuo 1 iki 20 mm pločio tarpams užpildyti. Labai atsparus trinčiai. Tinkamas naudoti šildomoms grindims.

 

Fill the forms to signup