KREISEL dažai fasadiniai ir kiti

115 Previous Next

ACRYL-Fassadenfarbe DIPSPER-R 001 Akriliniai dažai Paruošti naudojimui dažai, pagaminti akrilinės dispersijos pagrindu. Lengvai dengiami, atsparūs atmosferos poveikiui: lietui, saulės spinduliams, šalčiu ir vėjui. Ekologiški ir netoksiški. Palieka lygų, matinį sluoksnį. Tinka vidaus ir išorės darbams.  Paskirtis Hidrofobiniai dažai skirti cementinio ir cemento-kalkinio tinko, plonasluoksnio mineralinio ir dispersinio tinkų, betono, gipsinių pagrindo, gipskartonio plokščių dažymui. Nedažyti […]

KREISEL dažai fasadiniai ir kiti

ACRYL-Fassadenfarbe DIPSPER-R 001 Akriliniai dažai Paruošti naudojimui dažai, pagaminti akrilinės dispersijos pagrindu. Lengvai dengiami, atsparūs atmosferos poveikiui: lietui, saulės spinduliams, šalčiu ir vėjui. Ekologiški ir netoksiški. Palieka lygų, matinį sluoksnį. Tinka vidaus ir išorės darbams.  Paskirtis Hidrofobiniai dažai skirti cementinio ir cemento-kalkinio tinko, plonasluoksnio mineralinio ir dispersinio tinkų, betono, gipsinių pagrindo, gipskartonio plokščių dažymui. Nedažyti […]

KREISEL dažai fasadiniai ir kiti

€115

ACRYL-Fassadenfarbe DIPSPER-R 001 Akriliniai dažai Paruošti naudojimui dažai, pagaminti akrilinės dispersijos pagrindu. Lengvai dengiami, atsparūs atmosferos poveikiui: lietui, saulės spinduliams, šalčiu ir vėjui. Ekologiški ir netoksiški. Palieka lygų, matinį sluoksnį. Tinka vidaus ir išorės darbams.  Paskirtis Hidrofobiniai dažai skirti cementinio ir cemento-kalkinio tinko,...

ACRYL-Fassadenfarbe DIPSPER-R 001

Akriliniai dažai
Paruošti naudojimui dažai, pagaminti akrilinės dispersijos pagrindu. Lengvai dengiami, atsparūs atmosferos poveikiui: lietui, saulės spinduliams, šalčiu ir vėjui. Ekologiški ir netoksiški. Palieka lygų, matinį sluoksnį. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Hidrofobiniai dažai skirti cementinio ir cemento-kalkinio tinko, plonasluoksnio mineralinio ir dispersinio tinkų, betono, gipsinių pagrindo, gipskartonio plokščių dažymui. Nedažyti kalkinio tinko, lakuotų ir aliejinių paviršių, bei plastmasės. Jeigu dažymui skirtas fasadas yra tokioje vietoje, kurioje yra didesnė kerpių, dumblių ir pan. sporų sankaupa (pvz., miškingose apylinkėse, prie vandens telkinių), patariama padidinti dažų atsparumą dezinfekciniu preparatu (papildoma dažų sluoksnio apsauga).

SILIKAT-Fassadenfarbe 002

Silikatiniai dažai
Paruošti naudojimui mineraliniai dažai, pagaminti skysto stiklo pagrindu. Gerai padengia paviršių, atsparūs aplinkos poveikiams ir UV spinduliams. Nudažytame paviršiuje neplinta bakterijos ir grybai. Labai gerai praleidžia garus ir yra atsparūs mechaniniam poveikiui. Silikacijos proceso dėka dažai puikiai jungiasi su mineraliniu pagrindu. Hidrofobizacijos dėka yra atsparūs vandeniui ir stipriam lietui. Tinka vidaus ir išorės darbams.
Paskirtis
Hidrofobiniai dažai, skirti seno ir naujo tinko, betono, natūralaus akmens, silikatinių sluoksnių ir pan. dažymui. Ypač tinka paminklosaugoje pastatams renovuoti ir remontuoti. Jeigu dažymui skirtas fasadas yra tokioje vietoje, kurioje yra didesnė kerpių, dumblių ir pan. sporų sankaupa (pvz., miškingose apylinkėse, prie vandens telkinių), patariama padidinti dažų atsparumą dezinfekciniu preparatu (papildoma dažų sluoksnio apsauga).

SILIKON-Fassadenfarbe 003

Silikoniniai dažai
Paruošti naudojimui dažai, pagaminti silikoninės emulsijos ir akrilinių rišančiųjų pagrindu. Lengvai tepami. Sudaro apsaugantį nuo drėgmės sluoksnį. Labai gerai praleidžia garus, yra atsparūs aplinkos poveikiams ir UV spinduliams bei mechaniniam poveikiui. Ekologiški, atsparūs mikroorganizmams ir nešvarumams. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Dažai rekomenduojami paveldo objektų ir pastatų, kuriuos ypač veikia nepalankūs aplinkos užterštumo veiksniai (tokie kaip smogas, rūgštūs lietūs ir pan.) renovacijai. Skirti visų mineralinių, akrilinių, silikatinių ir silikoninių tinkų, betono, gipskartonio plokščių, mineralinių ir dispersinių dažų paviršių dažymui. Nedažyti lakuotų, aliejinių ir plastikinių bei kalkinių, dispersinių dažų paviršių. Jeigu dažymui skirtas fasadas yra tokioje vietoje, kurioje yra didesnė kerpių, dumblių ir pan. sporų sankaupa (pvz., miškingose apylinkėse, prie vandens telkinių), patariama padidinti dažų atsparumą dezinfekciniu preparatu (papildoma dažų sluoksnio apsauga).

SISI-Fassadenfarbe 004

Silikon-silikatiniai dažai
Paruošti naudojimui mineraliniai dažai, pagaminti skysto stiklo ir silikoninės dispersijos pagrindu. Gerai dengiantys, išdžiūvę palieka lygų sluoksnį, puikiai praledžiantį garus. Atsparūs atmosferos poveikiui, UV spinduliavimui, alkaliniams junginiams ir nešvarumams. Tinka vidaus ir išorės darbams.
Paskirtis
Skirti mineralinių paviršių, t.y. cementinių tinkų, cemento-kalkinių plonasluoksnių tinkų (mažiausiai po 3-7 parų nuo tinkavimo pabaigos), betono, silikatinių ir silikoninių tinkų dažymui.

EGALISIERUNGSFARBE 005

Fasadiniai dažai
Paruošti naudojimui dažai, pagaminti silikoninės dispersijos ir akrilinių rišančiųjų pagrindu. Lengvai tepami, palieka atsparų vandeniui sluoksnį, labai gerai praleidžiantį garus. Atsparūs aplinkos poveikiui. Apsaugo nuo druskų migracijos ant plonasluoksnio mineralinio tinko, išlygina spalvos nelygumus, atsiradusius dėl tinko masės konsistencijos skirtumų, paviršiaus įgeriamumo bei atmosferos sąlygų. Ekologiški. Tinka vidaus ir išorės darbams.
 Paskirtis
Skirti dažyti plonasluoksnius, pigmentuotus mineralinius tinkus. Priklausomai nuo atmosferos sąlygų, dažus reikia tepti po 3-7 parų nuo tinkavimo pabaigos. Ganėtinai šviežio tinko sluoksnio dažymas leidžia gauti tinkamą fizikinę-cheminę tinko ir dažų jungtį.

LATEXFARBE 011

Lateksiniai vidaus dažai
Paruošti naudojimui, ekologiški dažai, pagaminti polimerinės dispersijos pagrindu. Lengvai tepami, nelašantys, puikiai dengiantys bei ypatingai atsparūs trinčiai. Palieka gražų, lygų, matinį sluoksnį. Labai našūs. Platus spalvų pasirinkimas.
 Paskirtis
Dažai visų pirma skirti naudoti patalpose, kuriose yra didelis judėjimas bei padidintas drėgnumas (sveikatos apsaugos, švietimo, visuomeninio maitinimo įstaigose, virtuvėse, pirtyse ir pan. ). Puikiai tinka pirmąjam dažymui bei senų dažų sluoksnių renovacijai. Tinka cemento, cemento – kalkinių tinkų, gipsinių tinkų ir glaistų, gipskartonio plokščių ir kitų mineralinių paviršių dažymui.
 

Fill the forms to signup