Dūmtraukiai didelio naudingumo koeficiento katilams

Pradžia Forumai Dūmtraukiai didelio naudingumo koeficiento katilams

Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  tomasas100 prieš 5 m. 1 mėn..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Autorius
  Įrašai
 • #259

  tomasas100
  Keymaster

  Didelio naudingumo koeficiento šildymo katilai ir ugniakurai į dūmtraukį paduoda stipriai atšaldytus dūmus ir degimo produktus.

  Šiltas oras kondensuojasi ant vidinių dūmtraukio sienelių, jungiasi su degimo produktais, sudarydamas agresyvias rūgštis. Joms nepritaikyti kaminai gali būti pakankamai greitai pažeisti ir suardyti. Mūriniuose kaminuose rūgštys prasiskverbia į kamino išorę ir, jei tai patalpos vidus, sugadina apdailą.

  Problema sprendžiama keliais būdais: į esamą kaminą statomi įdėklai arba mūrijamas naujas kaminas. Įdėklus įtaisyti problemiška, nes esamo kamino skersmuo retai atitinka reikalingąjį. Be to, sudėtinga įrengti kondensato surinkimą, revizijos dureles. Įrengiant įdėklus, būtina atsižvelgti į tai, ar įdėklas tinkamas numatomoms sąlygoms. Didelė klaida – pigūs įdėklai. Dažniausia pigesnieji iš teoriškai to paties nerūdijančio plieno gali skirtis ir plieno marke, ir storiu, dažnai jie yra sulankstomi, o ne suvirinami, o tai mažina įdėklo sandarumą. Įdėklai iš nerūdijančio plieno, keraminiai, dvisieniai izoliuoti, o tai labai svarbu toms dalims, kurios eina neapšildomosiose pastato dalyse.

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.

 

Fill the forms to signup